Apie mus

Apie mus

 

Mūsų misija – tai dėl ko mes esame.

Dirbame tam, kad mūsų klientai galėtų sukurti tvirtus finansinius pamatus savo bei artimųjų ateičiai. Didiname klientų finansinę atsakomybę, taip padėdami jiems užtikrinti saugią dabartį ir orią senatvę.

Mūsų vizija – tai kuo mes siekiame būti.

Mes siekiame būti patikimiausia bendrove Lietuvoje, kurios klientai pasitiki mūsų patirtimi bei kompetencija ir rekomenduoja kitiems.

Mūsų vertybės – pagrindinės taisyklės, kurių laikydamiesi galime siekti pastovaus bendradarbiavimo su klientais, kolegomis ir vadovais.

Profesionalumas – kas dieną dirbdami kaupiame praktiką, kuria galime pasidalinti. Gilinamės į Lietuvos teisės aktus, reglamentuojančius mūsų veiklos sritį, plečiame kompetenciją mokymuose ir sekame aktualią pensijų fondų bei gyvybės draudimo bendrovių informaciją.

Patikimumas – savo veikloje stengiamės išlaikyti bendravimo tęstinumą, todėl nuolatos palaikome ryšį su savo klientais. Informuojame apie rinkos pasikeitimus, siūlome naujus sprendimus besikeičiant gyvenimo situacijai.

Paprastumas – su klientais bendraujame visiems suprantama kalba, glaustai ir aiškiai. Supaprastintai pateikiame didelės apimties įvairiausias taisykles bei sąlygas.

Nuoširdumas – kiekvienas klientas yra vienodai svarbus, nepriklausomai nuo to ar ketina sudaryti sutartį, ar tiesiog nori pasidomėti galimybėmis. Mes augame kartu su savo klientais, gilindamiesi į jiems svarbius klausimus ir ieškodami individualių sprendimų.

Draugystė – kartu praleidžiame daug laiko, todėl nuolat puoselėjame kolektyvo dvasią bendrais projektais bei pramogomis. Geras tarpusavio ryšys mums visada labai svarbus.